A Kotem Kft. a fejlődés élvonalában jár gépészeti méréstechnikai desktop szoftver fejlesztésében. Számos nemzetközi autó-, repülőgép- és óragyár használja terméküket. Az általuk fejlesztett szoftver interaktív 3D-s grafikus felületen kínál megoldást a különféle szerelhetőségi, gyárthatósági analízisekre, illetőleg a mérőgépeken történő 3D-s méréseket követő munkadarab modell alapú kiértékelésére. Folyamatosan növekvő csapatukba keresünk

Szenior tesztelőt

Feladatok

  • Aktív részvétel a követelmények és specifikációk elemzésében
  • Részvétel a tesztelési módszerek és folyamatok fejlesztésében
  • Tesztelési kockázatok és prioritások felismerése és figyelembe vétele a tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása és karbantartása során
  • Komplex funkcionális, integrációs és rendszer szintű tesztelési feladatok ellátása, specifikáció és exploratory alapú manuális tesztelés
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, hibák és fejlesztési ötletek rögzítése, ezek életciklusának végigkövetése
  • Automatizálandó tesztesetek definiálása, azok validálása
  • Junior tesztelők munkájának koordinálása és szakmai támogatása
  • Saját fejlesztésű teszt management tool és teszt automata program használata, tesztelése, újonnan felmerülő fejlesztési igények definiálsa (programozói tudás nem szükséges)
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Legalább 4 év tapasztalat komplex szoftverek tesztelésében
  • Alkalmazkodóképesség gyorsan változó környezetben
  • Megbízhatóság, felelős és minőségre törekvő hozzáállás
  • Jó dokumentációs készség
  • Közepes angol kommunikációs készség írásban
  • Desktop szoftverek tesztelésében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Gyártási / gépipari tapasztalat, 3d-s grafikus alkalmazási tapasztalat, ISTQB vizsga előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Véleményedre mindig nyitott rugalmas vezetőség
  • A munka és magánélet egyensúlya, rugalmas munkaidő
  • Kiváló megközelíthetőség
  • Családias környezet

Iroda: 1119 Budapest, Fehérvári út 79.

Az önéletrajzokat várjuk:

Tari Árpád

[email protected]

+36-20-391-3303